به دلیل نوسانات نرخ ارز لطفا بدون هماهنگی هیچ سفارشی ثبت نفرمایید و هیچ مبلغی را واریز نکنید. رد کردن

قوانین و مقررات ساکوکالا

1- خدمات و محتويات سايت، صرفا براى استفاده شخصى و غير تجارى شما عرضه شده است. هر گونه سوء استفاده از اين اطلاعات پيگرد قانوني خواهد داشت و هيچ فرد حقيقي، حقوقي يا سايتي به هيچ عنوان نمي تواند از اطلاعات موجود در سايت براى فروش، توليد مجدد يا ايجاد ترافيك در سايت خود استفاده نمايد. اگر مايليد از سرويسها و محتويات سايت جهت مقاصد تجارى استفاده نماييد لازم است از قبل به ما اطلاع دهيد. براى اين كاربا مدیریت سایت تماس حاصل فرمایید. استفاده از محتويات سايت ساکوکالا برای سايت ها و وبلاگ های شخصی تنها به شرطی که منافع تجاری مد نظر نباشد با ذکر منبع يا آدرس سايت مجاز می باشد.

2- اطلاعات موجود در سايت ساکو کالا از شركت هاي سازنده محصولات جمع آوري و در سايت قرار داده شده است. ممکن است اطلاعات محصولات و سرويس های موجود يا ارائه شده در سايت ساکوکالا در مواردي غير دقيق يا دارای خطاهای نگارشی باشد. سایت ساکوکالامسئوليتي را در قبال اطلاعات ارائه شده برعهده نخواهد داشت. سايت ساکو کالا به طور مداوم اطلاعات و محتويات سايت را به روز خواهد كرد.

3- كاربران باید هنگام سفارش كالاي مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحيح و به طور كامل پر نمايند. بديهي است درصورت ورود اطلاعات ناقص يا نادرست، سفارش كاربر قابل پيگيري و تحويل نخواهد بود.

سياست حفظ حريم شخصی کاربران

ساکو کالا به اطلاعات مخفى يا خصوصی اشخاصى كه از خدمات سايت استفاده مي كنند، احترام گذاشته و از آن محافظت مي كند.

ساکو کالا متعهد می شود در حد توان از حريم شخصی شما دفاع کند و در اين راستا اقدام به توسعه تکنولوژی مورد نياز برای هرچه مطمئن تر و امن تر شدن استفاده شما از سايت نمايد. در واقع با استفاده از سايت ساکوکالا، شما رضايت خود را از اين سياست نشان می دهيد.

جمع آوری اطلاعات شخصی شما

وب سايت ساکو کالا اقدام به دريافت اطلاعاتی می کند که هنگام ارسال سفارش خريد كالاها، بر مبناي آن بتوان سفارش را در اسرع وقت و با هماهنگي قبلي تحويل دهد.

ارتباط مستقيم با کاربران

تنها مرجع رسمی مورد تاييد ما برای ارتباط با شما، پايگاه رسمی اين سايت يعنی www.sakokala.com است. ما با هيچ روش ديگری جز ارسال نامه از طرف آدرسهای رسمی و تاييد شده در سايت، با شما تماس نمی گيريم.
وب سايت ساکو کالا هيچ گونه سايت اينترنتی با آدرسی غير از 
www.
sakokala.com و همچنين، هيچ گونه وبلاگ و شناسه در برنامه های گفتگوی اينترنتی همچون Yahoo Messenger يا MSN Messenger و غيره ندارد و هيچگاه با اين روش ها با شما تماس نمی گيرد.
برای تماس با سايت ساکو کالا، فقط آدرس های ايميل ,تلفن های ذکر شده در بخش ارتباط با ما مجاز می باشند. اگر می خواهيد برای ما نامه بفرستيد فقط به اين آدرسها ايميل ارسال فرمایید.

ایمیل: sakokalacompany@gmail.com

ایمیل: info@sakokala.com

سايت ساکوکالا از شنيدن هر گونه نظرات شما استقبال می کند. لطفا از طريق ارسال نامه با ما تماس بگيريد و انتقادات و پشنهادات خود را برای ما ارسال نمایید. ما نهايت تلاش خود را خواهيم نمود تا در رفع ابهامات و نواقص يا حل مشکلاتی که در حد توانمان باشد دريغ نکنیم.

📞آقای ملکی : 09185981762

📞محمدی پور : 09185981622

📞فروشگاه: 08734211128

مشاوره و سفارش از طریق واتساپ

📲 برای چت با کارشناس 2 در واتساپ، کلیک کنید.

📲 برای چت با کارشناس 3 در واتساپ، کلیک کنید.