به دلیل نوسانات نرخ ارز لطفا بدون هماهنگی هیچ سفارشی ثبت نفرمایید و هیچ مبلغی را واریز نکنید. رد کردن

درباره ساکوکالا

🔷 راه حلی امروزی‌ تر برای خرید

توسعه اینترنت روش‌های خرید ما را به کلی دگرگون کرده است. منافع موجود در خرید اینترنتی هر روز تعداد بیشتری از مردم را به تجربه آن و ایجاد تغییر در الگوهای متداول خرید ترغیب می‏‌کند. امروز دیگر افراد این روش خرید را بیشتر منطبق بر شرایط زندگی مدرن می‏‏‏‌بینند. ویژگی‏‏‏‌ها و طبیعت خرید اینترنتی با روحیات و نیازهای رو به رشد ما هماهنگ‏‏‌تر شده است. همه سخت در حال تلاش برای پیشرفت‏‏‌های شخصی و جمعی خود هستیم. امروزه بهای اوقات فراغت ما با وجود مشغله‏‌های روزانه بسیار گرانبها‌تر شده است. همه ما برای این اوقات برنامه ریزی فشرده‏‌تری داریم. دیگر صرف زمان‌هایی نسبتا طولانی در فعالیت‏‌های نه‌چندان با اهمیت مانند خرید و سفرهای شهری برای بسیاری از انسان‌ها اولویت خود را از دست داده است. هوشمندی انسان‌ها، آنها را مجاب می‏‌کند که با تغییر در الگوهای قدیمی و نا‏کارآمد زندگی، هوشمندانه‏‌تر و امروزی‏‌تر زندگی کنند. صرف اوقات فراغت برای تفریح، آموزش، ورزش، لذت بردن از علایق شخصی و رفع خستگی‏‏‌های روزانه اولویت بیشتری نسبت به فعالیت‌‏‏‏های وقت‌گیر و در عین حال کم اهمیت‏‏‏‌تر مانند خرید کردن دارند.


در فروشگاه ساکوکالا انواع لوازم خانگی در برندهای روز دنیا به فروش می رسد. شما می توانید از طریق فروشگاه ساکوکالا انواع یخچال، تلویزیون، لباسشویی، ظرفشویی و جاروبرقی و بقیه ی لوازم خانگی مورد نظر خود را تهیه کنید. برندهایی که در ساکوکالا به فروش می رسند شامل الجی، سامسونگ، بوش، سونی و فیلیپس و بقیه برندهای پر طرفدار تهیه کنید. شما می توانید برای اطمینان از اصل بودن محصول مورد نظر مدل آن در وب سایت رسمی شرکت های آن محصول جست جو و بررسی کنید.

مدیریت فروشگاه ساکوکالا بر عهده ی آقای زانکو رشیدی می باشد. شما می توانید برای ارتباط با مدیریت فروشگاه ساکو کالا و پرسیدن سوالات خود از طریق شماره های زیر تماس بگیرید:


🔷 تماس با ساکوکالا

شماره‌های تماس جهت اطلاع از قیمت روز محصولات:

📞آقای ملکی : 09185981762

📞محمدی پور : 09185981622

📞فروشگاه: 08734211128

مشاوره و سفارش از طریق واتساپ

📲 برای چت با کارشناس 1 در واتساپ، کلیک کنید.

📲 برای چت با کارشناس 2 در واتساپ، کلیک کنید.


🔷 کارشناسان ما به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته حتی در ایام تعطیل پاسخگوی سفارشات شما هستند.

شماره حساب‌های ساکوکالا جهت پرداخت از طریق کارت‌های عضو شبکه شتاب:

 

بانک

شماره کارت صاحب حساب

  ملت  

  6104-3378-7345-7392     

  امین زاده

 ملی

  6037-9917-6214-3950 

 ملکی

     

رسیدگی به انتقادات، شکایات و پیشنهادات

مشتری گرامی، اگر انتقاد، پیشنهاد یا شکایتی از ساکوکالا دارید برای دریافت پاسخ سریع‌تر، لطفا به آدرس sakokalacompany@gmail.com ایمیل ارسال کنید .

همچنین در صورتی که در قسمتی از وب‌سایت اشکالی وجود داشته و یا اطلاعات نادرستی ثبت شده است خواهشمندیم با درج آدرس آن قسمت از سایت به آدرس sakokalacompany@gmail.com  ایمیل زده و اطلاع‌رسانی کنید. ساکوکالا مراتب قدردانی خود را ابراز می‌دارد.


دفتر وب‌سایت و امور مشتریان:

استان کردستان، بانه، بلوار شهرداری پاساژ بهشت طبقه همکف پلاک 119

ایمیل: sakokalacompany@gmail.com