کاتالوگ

سیستم عیب یابی هوشمند الجی Smart Diagnosis

سیستم عیب یابی هوشمند الجی Smart Diagnosis

ارسال شده توسط samanmalaki در تاریخ یکشنبه 19 اسفند 1397 دسته ی تکنولوژی 0 دیدگاه بازدید (98)

Smart Diagnosis

الجی یکی از بهترین تولید کننده گان لوازم خانگی و صوتی تصویری مانند یخچال، تلویزیون، سینما خانگی و است که در تولیداتش به راحتی کاربران اهمیت ویژه ای داده است. این شرکت در این سال های اخیر سیستم عیب یاب هوشمند Smart Diagnosis را در تمامی محصولاتش طراحی کرده تا در صورتی که محصولی مشکل داشته باشد می‌توانید با استفاده از گوشی و بدون نیاز به پشتیبانی فنی، مشکلات لوازم خود را رفع کنید.

 

سیستم عیب یابی هوشمند

 

تشخیص هوشمند یک قابلیت ساده است که به لوازم خانگی شما امکان می‌دهد به شما (و ال‌جی) بگویند که چه مشکلی پیش آمده است و مهم‌تر از همه، چگونه آن را تعمیر کنید! و اگر قطعه‌ای لازم شد، مطمئن خواهید بود که تعمیرات با سرعت هر چه بیشتر انجام خواهد شد و اطمینان حاصل خواهید کرد که همه اطلاعات مربوطه در مورد ماشین محصول دقیق است و تعمیرکار قطعات لازم را در مراجعه همراه خودش دارد!

ال‌جی می‌خواهد تجربه نامطلوبی که مشتریان با مشکلات لوازم خانگی داشتند را تا حد ممکن بی‌زحمت و دردسر کند. به همین علت، به تشخیص یا عیب‌یابی هوشمند روی آورده است. لوازم خانگی ال‌جی با ده سال ضمانت موتور Direct Drive ماشین لباسشویی و کمپرسور خطی در یخچال‌فریزرها برای دوام طولانی ساخته شده‌اند. ال‌جی اطمینان دارد که همه از سال‌ها شست‌وشو با محصولات ال‌جی لذت خواهند برد. اما گاهی اوقات، کوچکترین چیزها، مانند لوله‌های بسته‌شده یا جورابی که گیر گرده، می‌تواند مشتریان را کمی عذاب دهد.

با استفاده از فناوری Smart Diagnosis یا همان سیستم عیب‌یابی هوشمند در ماشین لباسشویی و ظرفشویی ال‌جی، دستگاه می‌تواند خودش حرف بزند و مشکلاتش را شخصاً مطرح کند. البته این کار به‌واسطه برنامه‌ کاربری گوشی هوشمند یا مرکز اطلاعات مشتری ال‌جی انجام می‌شود. برای این منظور، برنامه کاربردی این محصول را روی موبایل نصب کنید، سپس با مرکز خدمات تماس بگیرید، گوشی را روی دستگاه بگذارید تا سیگنال‌های لازمه ارسال و ایراد شناسایی شود.

SMART DIAGNOSIS

به لطف وجود «سیستم عیب‌یابی هوشمند» نه تنها در هزینه‌ها، بلکه در وقت شما نیز صرفه‌جویی می‌شود

.

نحوه عملکرد قابلیت تشخیص هوشمند

۱- برنامه کاربردی LG SmartThinQرا برای گوشی هوشمند خود دانلود کنید.

( لینک دانلود برنامه اخر متن )

۲-وقتی پیغام خطایی رخ داد، گوشی را نزدیک لوگوی تشخیص هوشمند روی ماشین لباسشویی نگه می‌دارید و راهنمایی‌های ساده‌ای که تلفن می‌دهد را دنبال می‌کنید.

قابلیت تشخیص (عیب‌یابی) هوشمند ال‌جی به لوازم خانگی شما این قابلیت را می‌دهد که خودشان معایب را تشخیص دهند.

اگر گوشی هوشمند در دسترس ندارید با مرکز خدمات ال‌جی تماس بگیرید و گوشی تلفن را نزدیک علامت تشخیص هوشمند روی لوازم خانگی خود بگیرید و راهنمایی‌ها را دنبال کنید. گوشی شما سیگنالی دریافت می‌کند که صدای آن را می‌توانید بشنوید. این کار که بین ۳ تا ۱۲ ثانیه طول می‌کشد توسط یک کامپیوتر عیب‌یاب انجام می‌شود تا طی چند ثانیه مشکل را بررسی کند و تشخیص دهد.

همین! خوشبختانه این کاری است که خودتان هم می‌توانید انجام دهید. اگر هم نیاز به کمک بیشتری داشتید، تیم مرکز خدمات همه اطلاعات لازمی که برای عیب‌یابی و تشخیص مشکل مورد نیاز است را دارد تا به شما کمک کند همه چیز به سرعت پیش رود و به وضعیت طبیعی بازگردد.

            

دانلود LG SMART TINQ      دانلود LG SMART THINQ                                                          

                                                                                              

                                   

0 دیدگاه

  • نظری برای این پست ثبت نشده است .