دلایلی که شما می توانید به فروشگاه ساکوکالا اعتماد کنید!

1 . نماد اعتماد

کلیه فعالیت های فروشگاه ساکوکالا مطابق قانون جمهوری اسلامی ایران و قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از مصرف کننده می باشد لذا بر همین اساس فروشگاه ساکوکالا دارای تاییدیه از سازمان صنعت و معدن و تجارت و نیز دارنده نماد اعتماد می باشد که کلیه فعالیت ها زیر نظر پلیس فتا انجام می گیرد .

باکلیک روی عکس زیر می توانید نماد اعتماد را مشاهده نمایید :

 

2 . نماد ساماندهی :

فروشگاه ساکوکالا دارای لوگوی ساماندهی از ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی می باشدکه این ستاد وظیفه تآیید هویت و صلاحیت یک فروشگاه یا یک شخص را بر عهده دارد که از این نظر فروشگاه ما مورد تآیید این وزارت می باشد

قابل ذکر است که در صورت به وجود آمدن هرگونه مشکل در سفارش خود ، شما می توانید در صفحه ای که لینک آن در صفحه لوگوی نماد اعتماد و لوگوی ساماندهی تعبیه شده شکایت خود را ثبت نمایید . از پلیس فتا شکایت خود را پیگیری نمایید .

3 . محصولات و گارانتی :

تمامی محصولات داخل فروشگاه ساکوکالا به بهترین شیوه ممکن معرفی شده و تمامی اطلاعات محصول به صورت دقیق در توضیحات محصول قید شده و مشتری می تواند با بررسی کامل محصول خود را خریداری نمایید و همچنین تمامی محصولات با گارانتی ارائه می شوند و مشتری می تواند در قسمت انتخاب گارانتی ، برای محصول خود گارانتی خریداری نمایید .

4 . آدرس و تماس با ما :

فروشگاه ساکوکالا دارای آدرس ثابت ( کردستان - بانه - بلوار ازادی پاساژ کردستان طبقه یک پلاک 82/83 ) می باشد و مشتریان می توانند به صورت حضوری هم مراجعه فرمایند .

و همچنین چندین شماره تماس جهت پاسخگویی و خدمات رسانی 24 ساعته از طریق تماس تلفنی و تلگرام به مردم شاد و غیور کشور جمهوری اسلامی ایران می باشند .

آقای رشیدی: 09189741867

آقای رشیدی: 09187191867

شماره فروشگاه: 08734211128 

در نهایت هرگونه پیشنهاد یا نظر یا انتقادی داشتید با کمال میل پاسخگو هستیم

با تشکر 

مدیریت فروشگاه